Yeni Peugeot SUV 2008

PEUGEOT SUV 2008'İN NEDEN İYİ BİR SEÇİM OLDUĞUNUN 3 KANITI

BAŞTAN ÇIKARAN SUV TASARIMI

 

Heyecan veren sürüş keyfi, asaletten ilham alan tasarımı, ödün verilmeyen kalite anlayışıyla Peugeot, her modelinde sürücü ve yolcularına ayrıcalıklı deneyimler sunuyor. SUV (Sport Utility Vehicle - Spor ve Hobi Aracı) segmentinde fark yaratan Peugeot SUV 2008, bu anlayışın en yeni ürünü. Güçlü SUV görünümü ile sağlamlığı ve ileri teknolojiyi bir araya getiren tasarımı sizi bambaşka bir boyuta taşıyor.

 

 

BENZERSİZ SUV HİSLERİ

 

PEUGEOT i-Cockpit® direksiyon başında geçirilen her anı eşsiz bir deneyime dönüştürüyor. Dikkati ve konsantrasyonu canlı tutan yalın sürücü bölümü, sizde tekrar direksiyona geçme arzusu uyandırıyor. Kompakt direksiyon simidi sayesinde daha küçük kol açıklığı ve daha alçağa uzanan ellerle, daha çevik ve güvenli bir sürüş tarzı oluşuyor.

 

 

TEKNOLOJİK SUV

 

Modüler ve kompakt, verimli ve yüksek performansı olan bu PureTech üç silindirli benzinli motor, yüksek teknoloji ile geliştirilmiştir. Düşük devirlerden itibaren canlı karakteri ile pazarın en iyileri arasında yer alarak eşsiz sürüş keyfi sunuyor ve mükemmel bir düşük devir tork/güç oranı veriyor. Benzer güç ve tork değerlerine sahip 4 silindirli motorlara göre yakıt tüketimlerinin ve CO2 emisyonlarının %25’e kadar azaltılmasına olanak sağlıyor.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER