Peugeot SUV 5008

PEUGEOT SUV 5008 İLE BOYUT ATLA

SUV dünyasına hoş geldiniz: Tamamıyla sürüş deneyiminizi arttırmak için tasarlanmış Peugeot SUV 5008, size ekonomi ve performansın mükemmel uyumunu premium bir ortamda yaşatıyor.

 

YENİ BOYUT’A DAVET

 

7 koltuklu PEUGEOT SUV 5008’in güçlü ve modern tasarımı daha ilk görüşte sizi kendine çekiyor. Etkileyici ve göz alıcı gövde tasarımı, ince işçilikle üretilmiş jantlar, krom detaylar, alüminyum tavan barları ve Diamond Siyah tavan, PEUGEOT SUV 5008’in üstün boyutlarını zarif bir şekilde vurguluyor.

 

ÖZGÜRLÜĞÜN YENİ TANIMI

 

Her detayda hissedilen kalite, geniş camlı panaromik sunroof ile aydınlık ve ferah kabin, masaj özellikli koltuklar, PEUGEOT i-Cockpit® ile kişiselleştirilen sürüş deneyimi, Focal® Hi-Fi Premium ses sistemi ile mükemmel bir akustik deneyim...

7 koltuklu PEUGEOT SUV 5008 yolculuğunuzun her anını keyfe dönüştürüyor.

 

KONTROL PARMAKLARINIZIN UCUNDA

 

Hislerinizin ortaya çıkmasına izin verin. Çünkü %100 ileri teknoloji ürünü PEUGEOT i-Cockpit®,sürücü koltuğunda eşsiz bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Gözlerinizle yolu takip ederken, kişiselleştirilebilir Full Dijital gösterge paneli ve 8” kapasitif dokunmatik ekrandan faydalı sürüş bilgileri rahatça okunabiliyor.

 

SINIRSIZ MACERA, SINIRSIZ ÖZGÜRLÜKPEUGEOT SUV 5008'iniz ihtiyaçlarınıza göre dönüşebiliyor. İster 7 koltuklu yaşam alanı ile kalabalık yolculuklara çıkın, ister geniş bagaj hacmini rahatlıkla kullanın. 


Eller serbest elektronik kontrollü bagaj kapağı, basitçe ayağınızı arka tamponun altında hareket ettirmenizle açılıyor.

 

SATIŞ SONRASI HİZMETLER